mgr inż. Ludmiła Podgórska

Jestem dietetykiem klinicznym, a specjalizuję się w leczeniu nadwagi, otyłości i ich powikłań (cukrzycy typu 2, insulinooporności, niedoczynności tarczycy, Hashimoto, zespołu PCO, stłuszczenia wątroby, nadciśnienia tętniczego itd.) oraz onkologii. Ukończyłam Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Żywienie Kliniczne w CMKP Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierałam również wiedzę w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyłam w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Jestem szkoleniowcem kadry medycznej, specjalistką w zakresie dietoterapii, ekspertką w programach telewizyjnych: “Rozenek Cudnie Chudnie”, “Moje Życie XXL”, “Sala operacyjna”, oraz stałym gościem-ekseprtem programu Pytanie na Śniadanie w TVP2.

Wielokrotnie służyłam wiedzą, doświadczeniem i wizerunkiem w ogólnopolskich wydarzeniach, czasopismach, kampaniach społecznych i programach telewizyjnych.

Jestem współautorką Planera #LifeBalance

Jestem współorganizatorką jedynych w Polsce kompleksowych warsztatów dla pacjentów chorujących na otyłość. Prowadzę również warsztaty na temat zdrowego stylu życia w ramach Akademii bLife.